یک ستاره و یک هلال ماه از تنه درختی که از بورس بریده شده ظاهر شد

[ad_1]

Duran Ilbay که درختانی را که از روستای Tepedogan ، روستای Sarikaya ، منطقه یوزگات قطع کرده بود ، برای قطع درختان محل کار خود در شهر Sarchali در شهر Bozazlyan ، در یک درخت زردآلو آورده است. پرچم ترکیهیادآوری می کند ستاره و هلالاو متوجه اولین شکل شد.

دوران ایلبی را در تنه درخت زردآلو که بریده بود پیدا کردند ستاره و هلالاز آن عکس بگیرید و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. پس از آن ، بسیاری از افرادی که با ایلبی تماس گرفتند گفتند که می خواهند درخت را بخرند. ایلبی با بیان اینکه وقتی ستاره و هلال را در داخل درخت مشاهده کرد متأثر شد ، گفت که می خواهد درخت را تمیز کند و آن را به فوات اوکتای معاون رئیس جمهور بدهد.

“وقتی ستاره و هلال را دیدم بسیار متاثر شدم”

ایلبی با بیان اینکه آنها در شهر سرچالی مشغول چوب بری هستند ، گفت: “هنگامی که من مشغول چوب بودم ، یکی از دوستانم به نام محمت از من خواست که نزد او بیایم. وقتی به او رسیدم ، او از من خواست تا درختان را از نزدیک ببینم. او پرسید آیا چیز جالبی در مورد من وجود دارد؟ بعدا دیدم که زردآلو که برش داده بودیم هلال و ستاره داشت و من خیلی متأثر شدم. ما این را در حساب های خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتیم “.

او به اوکتای معاون رئیس جمهور هدیه خواهد داد

ایلبائی با بیان اینکه می خواهد تنه درخت را با فیگورهای ماه و ستاره به معاون رئیس جمهور فوات اوکتای ارائه دهد ، گفت: “ما هنوز در حال بررسی درختان دیگری هستیم که می بریم تا بقیه را ببینیم. در حال حاضر ، درخت Moon Star خود را تمیز و تمیز کرده و آن را به دیوارهای خود آویزان می کنیم. در این ماه ، من قصد دارم درخت ستاره خود را به معاون رئیس جمهورمان ، آقای فوات اوکتای ، در مجموعه ریاست جمهوری تقدیم کنم. امیدوارم بعد از تمیز کردن ، اگر او را قبول کردند ، به او هدیه دهیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید