5.8 میلیون پوند به دلیل کشتار محیط زیست در بورسا بورس نیوز جریمه شده است

[ad_1]

بورساتمرکز بر سرمایه گذاری زیست محیطی برای ایجاد ترکیه به شهری سالم و قابل زندگی ، جدا از آب ، فاضلاب ، آب باران و کار برای بهبود جریان ، شهرداری صوفیهاز طرف دیگر ، با عناصر آلوده کننده طبیعت به شدت می جنگد. 28 منطقه ذخیره سازی حفاری توسط شهرداری پایتخت در سراسر شهر ایجاد شده است تا از تخلیه غیرقانونی حفاری ها ، به ویژه در حاشیه رودخانه ها و زمین های حاصلخیز کشاورزی جلوگیری کند.

کسانی که زباله ها را از حفاری ها به محل دفن زباله های کنترل شده می آوردند در سال 2020 50/5 TL برای هر تن هزینه دریافت می کردند و کسانی که باعث ذبح در محیط از طریق ریخته گری غیرقانونی می شدند هم از هوا و هم از هوا ردیابی می شدند. از زمین تا مبادا پول کمی پرداخت کنید. با تصمیم UKOME ، الزام به نصب دستگاه GPS سازگار با سیستم ردیابی وسایل نقلیه ماهواره ای و حساس به حرکات شوک بر روی وسایل نقلیه حفاری اعمال شده است ، در حالی که تاکنون نزدیک به هزار کامیون توسط GPS ردیابی شده اند. در سال 2020 ، جریمه اداری 5،873،214 پوند برای 17 نفر و 13 شركت كه در حین نظارت ماهواره ای و بازرسی های میدانی حفاری های غیرقانونی را تخلیه كرده اند ، اعمال شد.

شهردار آکتاش با بیان اینکه همه مسئولیت های یک بورسای سبز و قابل زندگی را دارند ، گفت: “ما به عنوان شهروند ، به عنوان صنعتگر ، به عنوان هر فردی که در این شهر زندگی می کند ، همه ما در این زمینه مسئولیت داریم. ما با همکاری ژاندارمری بازرسی های هوایی و زمینی را انجام می دهیم. در این مرحله ، من می خواهم یادآوری کنم که هم محیط زیست آسیب دیده و هم مجازات های بسیار شدید کیفری فقط از طریق “اجازه دهید من این کار را به صورت رایگان انجام دهم” وجود دارد ، در حالی که انجام این کار با هزینه بسیار کم امکان پذیر است ، به طوری که هیچ کس قربانی نیست برای شرکتهای غیرقانونی ریخته گری 265،497 پوند و برای افراد 88499 پوند جریمه در نظر گرفته شده است. در سال 2020 جریمه اداری 5 میلیون و 873 هزار و 214 لیر ترکیه را اعمال کردیم. روزانه به طور متوسط ​​250-300 کامیون به سایت های کنترل شده ما می آیند و حدود 7000 تن زباله بر جای می گذارند. اگر یک مجوز به اینجا بیاندازید ، قیمت آن 5.5 پوند است. اگرچه هزینه های بسیار کمی برای پرداختن به این کار وجود دارد ، اما پرداخت جریمه با قیمت بسیار بالا مشکلات جدی انسانی و مالی دارد. این شهر توسط همه ما ، سرسبزی ، زیبایی و نشاط شهر ، همراه با همه ما شکل خواهد گرفت. به همین مناسبت ، من از همه همشهریان خود می خواهم که بیشتر مراقب باشند. “

در همین حال ، میزان مجازات های تعیین شده در قانون محیط زیست از سال 2021 دوباره به روز می شود. بر این اساس ، هزینه ریخته گری برای سال 2021 به ازای هر تن 6.5 پوند به روز می شود ، در حالی که برای افرادی که مرتکب تخلف شده اند 96.561 پوند است. خروج از ابتدای سال و 289،683 پوند برای شرکت ها.
جریمه اعمال خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید