Aleina Chakar برای تحقیقات گزارش شده است! اخبار از بورسا

[ad_1]

سما اسن ، معروف به آلینا چاكار ، در 3 ژوئن سال 2020 و در حالی كه از كمربند خود آویزان بود ، در خانه خود در كچیورن مرده پیدا شد. به عنوان بخشی از تحقیقات انجام شده توسط دادستانی کل آنکارا ، دوست پسر اسن امیتکان U. بازداشت شد ، که فیلم او از لحظاتی بود که قبلاً با اسن سوused استفاده کرده بود. Ümitcan U. پس از اظهارات دادستان آزاد شد.

برای تعیین علت دقیق مرگ اسن گزارش دادگاه لازم بود. استانبول گزارش تهیه شده توسط اولین شورای تخصصی پزشکی قانونی موسسه پزشکی قانونی به دادستانی ارسال شد. در این گزارش آمده است که علائم موجود در کالبد شکافی پاییز ، جدا از حلق آویز شدن ، منجر به مرگ نمی شود و معاینه داخلی شکستگی جمجمه ، خونریزی داخل جمجمه ، خونریزی داخلی ، آسیب به بافت مغز ، آسیب به اندام های داخلی و عروق بزرگ را نشان نمی دهد. با بررسی این موضوعات عنوان شد که هیچ مدرک پزشکی مبنی بر فوت اسن به دلیل اثرات ضربه ای غیر از دار آویختن وی وجود ندارد. اظهارات زیر در گزارش گنجانده شده است:

“بر اساس گزارش ها ، میزان الکل یافت شده در بررسی نمونه های بافتی گرفته شده در کالبد شکافی در گروه تخصصی شیمی در سطحی نبود که بتواند به خودی خود باعث مرگ شود و هیچ ماده سمی به دنبال آن نبود. اعتقاد بر این است که هیچ مدرک پزشکی مبنی بر فوت فرد در اثر مسمومیت وجود ندارد.

از آنجا که در کالبد شکافی اکیموز در بافت عضلانی زیر تلما در ناحیه گردن صورت پیدا شد ، عمل حلق آویز شدن در حالی که فرد زنده بود انجام شد ، در اطلاعات ثبت شده در سوابق دادگاه ، فرد در حالی که مواد آویزان روی زمین بود دراز کشیده بود بر روی گردن ، هیچ وضعیت مشکوکی در صحنه تصادف وجود ندارد و در کالبد شکافی ، telema سطحی صعودی در منطقه در زیر telema بود. هنگامی که اکیموز در بافت عضلانی یافت می شود ، یافته های ماکروسکوپی موجود در اندام های داخلی ، محیطی که بدن در آن پیدا شده است ، نحوه پیدا شدن آن و یافته های تحقیقات صحنه جرم با هم ارزیابی می شود ، به اتفاق آرا در نظر گرفته می شود که مرگ شخص در اثر حلق آویز شدن رخ داده است. “

“هیچ تعریفی وجود ندارد که آیا آس توسط او ساخته شده باشد یا شخص دیگری.”

ومور یلدیریم ، وکیل خانواده اسن ، با ارسال پست های خود در پروفایل شبکه اجتماعی خود ، گزارش را ارزیابی کرد یلدیریم گفت: “برای تعیین علت دقیق مرگ آلینا استانبول گزارش موسسه پزشکی قانونی نشان داد که آلینا ضایعات دیگری غیر از واکسن در بدن خود دارد ، اما او کشنده نبود (ثبت شده است که او قبل از مرگ در بدن خود ضایعاتی داشته است) ، توسط الکل مسموم نشده است یا غیر از این و علت مرگ به دار آویخته شد. با این حال ، هیچ تعریفی از اینکه آیا آس توسط او ساخته شده است یا شخص دیگری وجود ندارد. همچنین مشخص شد که Y-STR در قسمت اسپرم و ناخن های موجود در کالبد شکافی آلینا متعلق به همان شخص است. با این حال ، بررسی نشد که آیا اسپرم و Y STR متوجه شده اند که آنها متعلق به یک مرد بوده و متعلق به مظنون اومیت U هستند. در حال حاضر ، هیچ مجوزی از دادگستری کیفری صلح درخواست نشده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید